Svadobné látkové kytice

Milé nevesty, momentálna doba dodania kytíc je 4-6 týždňov, v prípade expresného dodania do 2 týždňov sa konečná cena kytice ( celej sady ) navýši o 20 %. Od 1. apríla sa dodacia doba predĺži na 8 týždňov, nakoľko od apríla máme väčšie objednávky na svadobné výzdoby , ako teraz. Pierko pre ženícha je v cene kytice, farebná kombinácia nie je problém. Dobierková suma je 3,25 €, Prosím objednávajte v dostatočnom časovom predstihu, kytice sú vyrobené zo saténu, to je materiál, ktorému sa nič nestane, nevybledne, preto nie je problém mať kyticu doma 2-3 mesiace pred svadbou, ďakujem za porozumenie, pekný deň Vám želám

Akcia:pri zakúpení látkovej kytice pierko pre ženícha v cene

K svadbe neodmysliteľne patrí svadobná kytica pre nevestu a pierko pre ženícha.Každá nevesta sa zo svojej živej kytičky veľmi teší, ale zároveň si uvedomuje, že sa s ňou o pár dní rozlúči, nakoľko si uvedomuje, že kytica zvädne. Preto prichádzame s alternatívou látkovej svadobnej kytice.Látková svadobná kytica, je kytica ktorá nikdy nezvädne a kedykoľvek sa na ňu pozriete vo svojej domácnosti, tak si spomeniete na Váš veľký deň. Látková kytica je aj vhodným dekoračným doplnkom do domácnosti, ale aj vhodný darček k rôznym jubileám. Ďalšou výhodou látkovej kytice je , že Vám nezamrzne v ruke pred kostolom po obrade, keď budete prijímať gratulácie v zimných mesiacoch.Látkové kytice máme i skladom, ale vieme vyrobiť aj na objednávku podľa Vašich požiadaviek.Látková kytica môže ladiť farebne k svadobnej výzdobe v sále, alebo k oblečeniu ženícha, alebo nevesty. Náš najpredávanejší model je farebná kombinácia látkovej kytice zlatá- šampanské a zlato-maslová.  Tieto dve farby ladia k šatom yvory, šampanské, alebo maslové.

Na výrobu látkových kytíc používame materiály satén, organza, a čipka.Sú to materiály ktoré dodávajú látkovým kyticiam vznešenosť, eleganciu a robia svadobný deň noblesnejším. Látkové kytice sú doplnené širokou škálou korálok, periel a mnohými ďalšími ozdobnými materálmi momentálne dostupnými na svadobnom trhu.

Vieme vyrobiť aj látkovú kyticu podľa predstavy nevesty, plne sa prispôsobíme požiadavkám neviest. Ku kyticiam vyrábame aj ozdoby do vlasov, čelenky do vlasov, náramky, alebo kytičky pre družičky. Tak isto aj pierka pre svedkov a svadobných rodičov.

Bude nám potešením rozjasniť Váš svadobný deň našou látkovou kyticou.Krása saténových látkových kytíc vynikne hlavne naživo. Preto nech sa páči, vstúpte do našej galérie a nechajte sa inšpirovať našimi látkovými kyticami.

Ceny kytíc:

Kytice s korálkami – 40 €

Kytice s brošňami – od 70 € – záleží od použitého množstva brošní – vyhradzujem si právo na zmenu brošní, či vláseniek, lebo nie vždy sa mi podarí zakúpiť rovnaké , ako sú na obrázku…

Tulipánové 60 €