Novinky

V roku 2016 sme rozšírili našu ponuku o osvetlenie svadobnej sály. Na osvetlenie sú použité LED reflektory , ( farebné bodové lúče ) farebne doladene k farbe výzdoby.

 

Ponúkame na prenájom jedálenské súpravy, taniere, príbory, poháre….schafingy

Bližšie popíšem e mailom, vypracujeme konkrétnu cenovú ponuku.

 

 

 

 

V dňoch 25.-26.1.2013 sme sa zúčastnili na Svadobnej výstave v Nitre, kde sme sa prezentovali našimi prácami a snažili sme sa ukázať čo najviac noviniek z našej ponuky.

 

 

 

 

 

 

 

.Svadobná, alebo už akákoľvek slávnostná výzdoba je zmes veselých a živých tónov.Stále žiadanejšou novinkou je tyrkysová výzdoba.Tyrkysová výzdoba sa hodí na výzdobu svadobnej sály, na výzdobu stužkovej slávnosti , alebo výzdobu sály k rôznym jubileám.Na svadobnom trhu je množstvo dostupného materiálu v tyrkysovej farbe.Vieme Vám ponúknuť tyrkysovú čipku, tyrkysovú organzu s hodvábnou potlačou, tyrkysovú organzu s glitrovou potlačou, saténovú organzu.Pre nevesty preferujúce látkové kytice máme samozrejme v ponuke aj možnosť vyrobenia látkovej kytice v tyrkysovej farbe. 

 

 

 

 

Svadobná výzdoba čokoládovo hnedá v kombinácii s maslovou farbou.

Svadobná výzdoba sa už tradične nesie v rôznych farebných tónoch. Každoročne sa farby obmieňajú a kombinujú v rôznych farebných prevedeniach. Niektoré svadobné výzdoby sa nesú v pastelových farbách a niektoré v elegantných alebo v tmavších odtieňoch. V konečnom dôsledku je každá svadobná výzdoba zaujímavá a pre danú nevestu krásna. Farba svadobnej výzdoby sa mnohokrát prispôsobuje aj k ročnému obdobiu.

Novým trendom v svadobnej výzdobe je kombinácia čokoládovo hnedej farby s maslovou alebo s jemne zlatou farbou. Čokoládová s maslovou alebo zlatou zároveň patrí do kategórie elegantných a noblesných kombinácii svadobnej výzdoby,  ale i výzdoby k rôznym jubileám,  stužkovým slávnostiam a plesom. Výzdoba v čokoládovo maslovej kombinácii je zároveň alternatívou moderného trendu pre rok 2013 ako i krásneho a elegantného štýlu svadobnej výzdoby. K čokoládovo maslovej výzdobe sa veľmi dobre kombinuje aj kvetinová výzdoba, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou výzdoby plesovej alebo svadobnej sály. Aj k tejto farebnej kombinácii vieme ponúknuť látkovú svadobnú kyticu.

V našej ponuke nájdete čokoládovo hnedý satén so zlatou potlačou, čokoládovo hnedú organzu s potlačou a čokoládovo hnedú čipku a tak isto všetko v maslovej farbe. Čokoládovú výzdobu a veľký výber látkových kytíc budeme okrem iného prezentovať aj na svadobnej výstave v Nitre v dňoch 25 – 26. januára 2013.